Dom myśliwego

Kiedy na placu budowy powstają kolejne ściany naszego wyśnionego domu, zastanawiamy się nad tym, w jakim stylu go urządzić. Musi być ładnie, wygodnie, z gustem i tak, żeby każde pomieszczenie odzwierciedlało mieszkańców. Co w przypadku, kiedy mamy do czynienia z zapalonym myśliwym? Ciężko urządzić cały dom w łowieckim stylu, ale można wygospodarować jedno pomieszczenie, które w całości będzie poświęcone myśliwemu.

Które pomieszczenie wygospodarować?

Każdy miłośnik polowań marzy o własnym kąciku, w którym mógłby wyeksponować swoje trofea myśliwskie, takie jak np. poroża https://antlabo.pl/ czy skóry dzikich zwierząt. Najlepiej, żeby w pomieszczeniu tym znajdował się również kominek, z którego wydobywałby się kojący odgłos płonącego drewna, przywodzący na myśl ogniska organizowane w trakcie polowań. Dlatego dobrym pomysłem będzie urządzenie salonu w stylu myśliwskim. Pomieszczenie to jest z reguły dość duże i słoneczne, co jest bardzo ważne, ponieważ wyposażenie w stylu myśliwskim jest dość nietypowe. Ze względu na dominujące ciemne barwy drewna czy kolory ziemi, wybór ciemniejszego pokoju na kącik myśliwego, mógłby sprawiać wrażenie przytłaczającego.

Jakie meble, dodatki i kolory?

Wyposażenie takiego wnętrza nie należy do łatwych. Poza oczywistymi atrybutami myśliwskimi takimi jak trofea, powinny się w nim znaleźć odpowiednie meble oraz dodatki. Na szczęście styl myśliwski stał się bardzo popularny w ostatnich latach, co za tym idzie, nie jest trudno o ciekawe wyposażenie, a w sklep myśliwski mebleznajdziemy wszystko to, co będzie nam potrzebne, aby nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Urządzając myśliwski salonik, bardzo ważne jest również, aby dobrać kolory pasujące do całości, dlatego najlepiej postawić na takie, które kojarzą się z naturą. Brązy, beże czy zielenie będą fantastycznie współgrać z naturalnymi elementami wyposażenia, jak skóry czy drewno. Całość stworzy idealny zakątek dla myśliwego, który siedząc w blasku kominka, poczuje się jak w środku lasu i będzie mógł planować kolejne wyprawy, z których przywiezie kolejne skarby.