Metoda bezpośrednia – kurs języka angielskiego

Metoda bezpośrednia to gwarancja jakości i nauczania. Czym jest metoda bezpośrednia? W jaki sposób odbywają się lekcję? Dlaczego dorośli najczęściej wybierają taką metodę? Direct Method for English – w metodach tradycyjnych duży nacisk kładziony jest w dużej mierze na gramatykę, natomiast w metodzie bezpośredniej ważniejsza jest jednak komunikacja i przełamanie barier w posługiwaniu się językiem obcym na co dzień.

Kursy DMfE

W kursach opierających się na metodzie bezpośredniej duży nacisk kładziony jest na posługiwanie się językiem angielskim, przełamanie barier w mówieniu i używanie języka w większej mierze. DMfE to głównie trening umiejętności. Nauczyciel zadaję pytania a uczeń odpowiada na nie pełnymi zdaniami. Materiał jest powtarzany z lekcji na lekcje z niewielkimi zmianami przez dwa tygodnie, ponieważ po takim czasie wiedza i umiejętności przechodzą do pamięci trwałej. 

Metoda bezpośrednia jaką jest Direct Method for English – to gwarancja efektywności i sukcesu w nauczaniu, która jest nieporównywalna do metod tradycyjnych. W tradycyjnych metodach duży nacisk kładziony jest na gramatykę, przy czym zapomina się jak ważna jest umiejętność rozmowy w języku angielskim.

Kursy dla dorosłych

Rynek kursów dla dorosłych jest ogromny, i jak znaleźć ten odpowiedni dla nas? Przede wszystkim musimy wiedzieć na jakim poziomie języka jesteśmy, i czego oczekujemy od danego kursu. Angielski dla dorosłych Częstochowa http://tarkowski.edu.pl/ oferuję nam właśnie naukę metodą Direct Method for English, i jest jednym z lepiej ocenianych kursów. 

Ich głównym celem jest nauczanie osób dorosłych w grupach, indywidualnie lub nauczanie w zajęciach firmowych. Lektorzy w tej metodzie odznaczają się dużym refleksem by od razu wyłapywać błędy i na bieżąco je poprawiać. Korzystają ze skali CEFR – to poziomy w znajomości języka angielskiego. Dzięki czemu dają nam możliwość sprawdzenia naszego poziomu i dopasowania odpowiedniego materiału od którego zaczniemy naukę. Przecież w dzisiejszych czasach znajomość języka obcego jest wręcz obowiązkowa.