Nowe monitory PHILIPS na targach IFA 2014

ledW dniach 5-10 września w Berlinie odbędzie się kolejna edycja prestiżowych Targów Elektroniki Użytkowej IFA. W trakcie targów firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, zaprezentuje najnowszą ofertę – MMD zaprasza na należące do PHILIPSA stoisko w hali 22, gdzie przedstawione zostaną ekrany o wysokich rozdzielczościach, monitory przeznaczone dla graczy, a także rozwiązania powstałe w trosce o zdrowie użytkowników.

Na odwiedzających czekać będą między innymi:
Ekran SoftBlue Light, wykorzystujący technologię anti blue light, która redukuje zmęczenie wzroku dzięki znacznemu ograniczeniu emisji niebieskiego światła na szkodliwych długościach fali. Zastosowanie tego rozwiązania nie wpływa negatywnie na odwzorowanie kolorów i jakość wyświetlanego obrazu, a przy tym poprawia koncentrację, zapewniając lepsze samopoczucie.

Panoramiczny monitor Ultra Wide 21:9 z rozdzielczością 4K (UHD), który idealnie sprawdzi się w pracy na wielu aplikacjach. Monitor charakteryzuje się cztery razy wyższym poziomem detali w stosunku do rozwiązania Full HD, a to dzięki zastosowaniu w nim rozdzielczości 3440 x 1440. Odwiedzający targi będą mogli zobaczyć również większe monitory w wersji 32- oraz 40-cali.

27-calowy ekran z technologią sRGB powstały z myślą o grafikach – bardzo dobrze odwzorowuje barwy
i wyświetla szeroką gamę odcieni, ułatwiając pracę profesjonalisty.

Monitor dla graczy 144Hz z technologią Nvidia G-Sync – częstotliwość odświeżania dopasowywana jest do rozgrywki, redukując przy tym efekty rwania, zacinania się i opóźnień w wyświetlaniu obrazu. Monitor wyposażony został również w technologię Ambiglow, która tworzy wrażenie dodatkowej przestrzeni w formie poświaty pojawiającej się na ścianie za monitorem.

Model Moda 2 – bo liczy się styl! Monitor z gładkim i lśniącym wykończeniem w kolorze czarnym lub białym dla użytkowników ceniących nietuzinkowy design.

Samodzielne rozwiązania typu Smart All-in-One działające z systemem Android. Na dużych ekranach zaprezentowane będą liczne aplikacje dostępne w Google Play.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska MMD na tegorocznych targach IFA. Wszelkich informacji na miejscu udzieli Stefan Sommer – Director Marketing & Business Management w regionach EMEA oraz CIS.