Zalety opalania natryskowego

Zalety opalania natryskowego

portrait-1319951_640-1

Jeśli masz bladą cerę i na słońcu jesteś w stanie jedynie się poparzyć, a nie opalić, możesz pomyśleć o opalaniu natryskowym. Jest to metoda, która rozwiązuje kilka problemów związanych z opalaniem: po pierwsze, pozwala się opalić osobom, które chciałyby mieć piękny, zdrowy odcień skóry, ale nie mogą go osiągnąć tradycyjnymi metodami, takimi jak opalanie się na słońcu lub w solarium. Pozwala nam to również zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które byśmy poświęciły na stosowane w domu preparaty do opalania. Zwykłe samoopalacze dostępne w drogeriach to produkty, które mają o wiele mniejszy wybór odcieni niż profesjonalne płyny stosowane do opalania natryskowego. To kolejny powód, dla którego opalanie natryskowe pozwala nam osiągnąć o wiele bardziej naturalny efekt. Jest to również bardzo trwała metoda – zwłaszcza, jeśli zadbamy o dokładne złuszczenie naskórka przed zabiegiem oraz odpowiednie nawilżanie skóry po opalaniu.

Zabieg trwa około 20 minut, z czego sam „natrysk” to zaledwie 5 minut. Po opalaniu przez kilka godzin powinnyśmy się powstrzymać od kąpieli oraz uprawiania sportu, ponieważ płyn do opalania potrzebuje czasu, aby zabarwić skórę. Resztę zmyjemy pod prysznicem z użyciem mydła lub żelu. Po kilku godzinach możemy już się kąpać, chodzić na basen czy też intensywnie ćwiczyć. Unikajmy jedynie sauny i bardzo gorących kąpieli. Po opalaniu natryskowym możemy się również opalać na plaży, jest to zatem dobra metoda do zastosowania przed wyjazdem na urlop.

Profesjonalnie wykonany zabieg pozwala nam się cieszyć długotrwałym i naturalnym efektem. Możemy stopniować intensywność opalenizny, stosując go co kilka dni. Jest to metoda, która pozwoli nam osiągnąć piękną opaleniznę bez spędzania długich godzin na słońcu, oparzeń oraz podrażnień skóry. Jest to także o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż korzystanie z tradycyjnych samoopalaczy, które mają wąską gamę kolorystyczną. Jeśli zatem zależy nam na naturalnym efekcie, możemy się zdecydować na opalanie natryskowe.

 

 

Easy Opalanie Natryskowe
Witryna: http://opalanie-natryskowe.com/
Adres: Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
Telefon: 71 343 41 00

Dodaj komentarz