Jak uniknąć drogowych nieporozumień?

Jak uniknąć drogowych nieporozumień?

Sporo podróżujesz samochodem? Jeździsz często w delegacje lub podróże zagraniczne? Jeżeli tak – warto, żebyś pomyślał o rejestratorze samochodowym. Dlaczego?

Na drogach mamy coraz więcej pojazdów, a co za tym idzie, coraz więcej stłuczek, wypadków, wykroczeń i wszelkiego rodzaju nieporozumień między kierowcami i służbami mundurowymi. Najnowsza technologia wychodzi temu problemowi naprzeciw. Dzisiaj pokażemy Ci jedną rzecz, dzięki której zawsze będziesz ubezpieczony.

Innowacyjna technologia w zasięgu Twojej ręki

Twój samochód dzięki niezawodnej kamerce Xblitz ghost będzie zawsze ubezpieczony. Jak to możliwe? Ten niezwykły i funkcjonalny rejestrator jazdy, zapewni Ci bezpieczeństwo i zawsze będzie po Twojej stronie. Nagrywa on Twoją podróż i w razie wypadku czy kolizji, nie musisz szukać świadków zdarzenia, by udowodnić sprawcy jego winę. Kamerka zapisuje całą trasę, w doskonałej i krystalicznie czystej jakości FULL HD dzięki rozdzielczości 1920x1080p i funkcji WDR (Wide Dynamic Range). Dodatkowo, możesz ją wykorzystać także do zrobienia zdjęcia tablicy rejestracyjnej czy uszkodzeń, jakie spowoduje wypadek.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, rejestrator nagrywa także głos. Wyposażenie kamerki Xblitz, w gniazdo na kartę pamięci (o pojemności do 32GB) i czujnik grawitacyjny (G-sensor) sprawia, że ten gadżet jest naprawdę funkcjonalny i przydatny. Wyposażając swój pojazd w takie urządzenie, będziesz miał pewność, że Twoja podróż będzie bezpieczna i unikniesz wielu nieprzyjemnych sytuacji czy konfliktów, które mogą się pojawić w razie kolizji.

Inwestycja na lata

Zakup rejestratora jazdy to inwestycja na długie lata. Nawet po zmianie samochodu możesz nadal cieszyć się jego użytecznością. Dodatkowo w zestawie znajdziesz również specjalny uchwyt samochodowy, który pozwoli Ci zamontować tę kamerkę w dowolnym miejscu. Co jeszcze sprawia, że kamerka jest tak kompaktowa? Niewielkie rozmiary, lekkość i przede wszystkim idealne dopasowanie do każdej przestrzeni pojazdu. Nawet w małym samochodzie znajdziesz miejsce dla tego akcesorium. Co więcej, możesz używać go również do rozmów video, na przykład na „Skypie”. Posiadając ten rejestrator w swoim wyposażeniu, Twoja trasa będzie zabezpieczona, a Ty unikniesz stresu i nerwowych sytuacji.

Dodaj komentarz