Lycon czyli wosk do…

lyconKażda kobieta pragnie wyglądać idealnie i nie cierpieć przy tym katuszy. Depilacja zbędnego owłosienia to jednak proces który naraża nas na wiele nie tylko bólu ale i na podrażnienie skóry i mało estetyczne zaczerwienienia. Depilacja woskiem to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod jednak przy tym dosyć bolesna. Ale i dla tego mamy już alternatywę. Wosk Lycon stworzony przez Lydię Jordane, który nie tylko świetnie działa ale i dzięki zawartości odpowiednich składników nie podrażnia naszej skóry a wyrywanie zbędnych włosków nie musi być już kojarzone z bólem.

Wosk ten bowiem zawiera w sobie azulen, aloes, rumianek, różę, lawendę, olejki eteryczne, najwyższej jakości żywice naturalne i wosk pszczeli przy jednoczesnym wykorzystaniu aromaterapii. Wszystkie składniki dobrane w idealnych proporcjach sprawiają że wosk Lycon jest niezwykle elastyczny a kurcząc się mocno chwyta włoski i usuwa nawet te najkrótsze o długości jednego milimetra.

Depilacja przy jego stosowaniu jest prawie bezbolesna poprzez zastosowanie specjalnego olejku, który tworzy barierę i warstwę ochronną pomiędzy woskiem a skórą, dzięki czemu wosk odkleja się bardzo delikatnie i nie ciągnie skóry, a ból podczas usuwania włosków jest prawie niewyczuwalny. Lycon w swojej ofercie posiada również wosk twardych Hot Wax, miękki Strip Wax i jedyny w swoim rodzaju wosk twardy do cienkiej aplikacji LYCOjet.

Ofertę uzupełniają produkty do stosowania przed i po depilacji jak również produkty do domowej pielęgnacji takie jak kremy zwalczające wrastające włoski, przebarwienia, hamujące odrost włosów i tym podobne. Metoda ta stosowana jest w czterdziestu krajach świata i zyskuje coraz większą popularność. Jej ambasadorkami są między innymi Victoria Beckham, Sienna Miller, Paris Hilton czy Emily Bunt. Metodę Lycon stosują najbardziej znane salony kosmetyczne modowego świata jak i najbardziej popularne wśród gwiazd salony Spa i odnowy biologicznej. Jest to wspaniały sposób na bezbolesną walkę ze zbędnymi włoskami na który nie wydamy fortuny a efektem będziemy cieszyć się przez trzy do czterech tygodni.