Zapisz się na kurs angielskiego!

angielski

Wybierz odpowiedni dla siebie kurs angielskiego w Częstochowie. Prowadzimy kursy na różnych poziomach zaawansowania i różnymi metodami. Mamy do wyboru metody bezpośrednie i tradycyjne.

Jeśli wolisz pracę z podręcznikiem i równomierne rozwijanie umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania, a także wykonywanie ćwiczeń gramatycznych, wybierz kurs angielskiego metodą tradycyjną. Jeżeli natomiast stawiasz na szybką i skuteczną komunikację a co więcej, nie obawiasz się wyzwań, spróbuj uczyć się języka metodą bezpośrednią.

Jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami w nauczaniu, dlatego możemy zaproponować nowatorskie metody nauczania języka. Przekonaj się sam, czy warto i weź udział w pierwszej bezpłatnej lekcji, na której przekonasz się, jak wygląda nowoczesne nauczanie języka. Jeśli nie będziesz przekonany do takiego sposobu nauczania, zapisz się na tradycyjny kurs angielskiego w Częstochowie w naszej szkole.

Naszymi pracownikami są wykwalifikowani lektorzy, którzy biorą udział w organizowanych przez nas szkoleniach, by uczyć możliwie najbardziej efektywnie. Mamy także nowoczesne i kompleksowe zaplecze edukacyjne. Posiadamy nowoczesne podręczniki, płyty CD i DVD, słowniki angielsko-polskie, polsko-angielskie oraz angielsko-angielskie. Nasze sale są przytulne i kompleksowo wyposażone. Dbamy o to, by słuchacze w trakcie nauki nie byli rozpraszani przez żadne hałasy pochodzące z zewnątrz.

Nasza szkoła znajduje się w centrum Częstochowy, więc wszyscy zainteresowani nie powinni mieć problemu ze znalezeniem nas oraz z dotarciem do nas komunikacją miejską lub własnym autem, rowerem czy na piechotę.