Wizyta u dentysty może być przyjemna

doctor-563428_640Nasza przychodnia lekarska zatrudnia doświadczonych i uznanych lekarzy medycyny i stomatologii. Posiadamy m.in. nowocześnie wyposażone i urządzone gabinety dentystyczne. U nas można umówić się na wizytę do dentysty w Częstochowie już na następny dzień. Przyjmujemy także pacjentów, którzy zgłaszają się z nagłym problemem, np. silnym bólem zęba. Nasi dentyści przyjmują zarówno dorosłych, jak i dzieci.

U niektórych pacjentów występuje silny strach przed wizytą u dentysty lub też niektórzy mają przykre doświadczenia związane z leczeniem zębów. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, a pacjent w miarę możliwości czuł się rozluźniony. Można skorzystać ze znieczulenia miejscowego, a w szczególnych przypadkach także z narkozy. Dla rozluźnienia proponujemy pacjentom także oglądanie telewizji w trakcie przeprowadzania zabiegów dentystycznych. Dzieci mogą wybrać do oglądania swoje ulubione bajki. Po wizycie w nagrodę za dobre zachowanie dzieci otrzymują drobne prezenty.

Staramy się, by przez cały dzień przez pięć dni w tygodniu mieli państwo u nas dostęp do dentysty w Częstochowie. Na pierwszą zmianę pracuje zazwyczaj jeden dentysta, a na drugą, popołudniową zmianę przeważnie pracuje dwóch stomatologów. Wśrod usług oferowanych przez naszych specjalistów znajdują się m.in.: leczenie zachowawcze zębów stałych i mlecznych, leczenie kanałowe, impregnacja zębów mlecznych, usuwanie kamienia nazębnego oraz usuwanie zębów.

Dzięki przyjaznemu podejściu naszych stomatologów do swoich pacjentów wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze. Dentysta informuje pacjenta na bieżąco o tym, co się dzieje z jego zębami i w razie potrzeby proponuje zastosowanie znieczulenia. Posiadamy wysokiej jakości nowoczesne materiały stomatologiczne oraz zapewniamy najwyższą dbałość o higienę. Ponadto oferujemy konkurencyjne ceny.