Program do faktur Łódź

Każda firma świadcząca usługi lub sprzedająca produkty musi liczyć się z faktem, że prędzej czy później będzie miała do czynienia z fakturami. Fakturowanie wcale nie jest jakąś trudną czynnością, ale nie zawsze jesteśmy w stanie uniknąć błędów. Obecnie świetną alternatywą dla tradycyjnych faktur są faktury elektroniczne. Jeśli nie chcemy bawić się w Excelu, by wypełnić wszystkie rubryczki, warto skorzystać z programów do wystawiania faktur. A takie właśnie oferuje nam firma MEGA-TECH.

Firma MEGA-TECH – kilkuletnie doświadczenie i wiedza!

Firma MEGA-TECH już od początku istnienia, czyli od roku 2008 zajmuje się tworzeniem rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przede wszystkim jej zadaniem jest ułatwianie pracy i zautomatyzowanie wielu żmudnych czynności, które wielokrotnie pochłaniają dużo czasu. Do takich działań należy właśnie wystawianie faktur czy rachunków. To właśnie od rachunków się zaczęło i tak właśnie powstał pierwszy program. Rok później, firma poszerzyła swoją ofertę o programy do wystawiania faktur, które spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Wszystkie aplikacje dostosowywane są na bieżąco do zmieniających się przepisów, a także do potrzeb wszystkich klientów. Firma bierze pod uwagę każdą sugestię, by jeszcze bardziej sprostać oczekiwaniom każdego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto zainwestować w program do faktur?

Przede wszystkim oszczędzamy czas. Dość żmudnego uzupełniania rubryczek, które zajmuje dużo czasu. Program do faktur Łódź, który stworzyła dla nas firma MEGA-TECH, sam wylicza podatek i sumuje pozycje. Dzięki temu mamy pewność, że nic nam nie umknie i nie popełnimy żadnego błędu przy wypełnianiu. Faktury elektroniczne bez problemu możemy przesłać mailem – oszczędzamy wówczas i czas i pieniądze, a nasz klient od razu ma dowód zakupu. Taka forma wysyłki jest szczególnie przydatna dla sklepów internetowych, a klienci nie muszą się martwić, że faktura zaginie gdzieś wśród sterty innych dokumentów. Jeśli możemy sobie ułatwić te formalności, to dlaczego mielibyśmy nie skorzystać?

Jakie programy mamy do wyboru?

Oferowane programy przeznaczone są dla małych i średnich firm. Jeden z programów dodatkowo posiada opcje dla przedsiębiorstw z magazynem, ale o tym za chwilę. Przyjrzyjmy się, co konkretnie oferują obie wersje i co możemy dzięki nim zyskać.

  • Faktura Small Business to program umożliwiający szybkie i łatwe wystawianie faktur. Polecany jest dla niewielkich firm handlowych i usługowych. Dzięki możliwości stworzenia własnej kartoteki klientów i towarów, możemy w łatwy sposób wybrać firmę lub produkt z listy, bez potrzeby ich wyszukiwania. To znacznie przyspiesza proces i ułatwia nam zadanie. Program oferuje wystawianie różnych faktur – zarówno Proformy, zaliczkowej, końcowej czy marży. Dodatkowo sami decydujemy, jak będzie wyglądać faktura dzięki dostępnym szablonom.
  • Faktura Small Business HANDEL to nieco rozszerzona wersja powyższego programu. Posiada ona dodatkowo moduł MAGAZYN, dzięki któremu możemy wygenerować PZki na podstawie dokumentów zakupu oraz WZki, które otrzymujemy wraz z dokumentami sprzedaży. Tutaj także dodano dokumenty kasowe (KP, BP, KW, BW), a dodatkowe faktury, które możemy wystawić, to exportowe, WDT i wewnętrzne. Oczywiście program posiada dużo więcej funkcji, dlatego warto dowiedzieć się więcej na stronie MEGA-TECH.