Ranking 2022 – oczyszczacze powietrza dla alergików

Ranking 2022 – oczyszczacze powietrza dla alergików

Alergia to choroba cywilizacyjna, choruje na nią coraz więcej osób w różnym wieku. Z alergią pokarmową jest zdecydowanie łatwiej walczyć, eliminując pokarmy, które wywołują silne reakcje alergiczne, inaczej sprawa wygląda w przypadku alergii wziewnej, wówczas ciężko jest uniknąć jej przyczyn, chociażby kurzu, sierści zwierząt czy pyłów. Technologia jednak wychodzi na przeciw alergikom, proponując niemal idealne rozwiązanie skuteczne w walce z przyczynami alergii, czyli oczyszczacz powietrza Sharp.

Oczyszczacz powietrza Sharp-marka skuteczna w walce z alergią

Sharp japoński producent oczyszczaczy powietrza jest zdecydowanym liderem w branży urządzeń do sterylizacji powietrza. Przez wiele lat firma doskonaliła swoje urządzenia i technologie wprowadzając coraz nowsze rozwiązania. Najnowsza technologią, którą szczyci się obecnie lider w branży jest Technologia Plasmacluster, dzięki której powietrze jest nie tylko oczyszczone z zanieczyszczeń, ale także znacznie bardziej rześkie i świeże. Oczyszczacz powietrza Sharp  z łatwością również dopasowujemy do konkretnych pomieszczeń, ponieważ wybór modeli dostępnych w ofercie jest imponująco duża.

3 Najlepsze oczyszczacze powietrza dla alergików od marki Sharp

  • Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW- model o średniej wydajności i powierzchni oczyszczania (powierzchnia oczyszczania 48m2, wydajność 396 m3/h) nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i niewielkiej przestrzeni biurowej. Oczyszczacz SHARP FP-J60EUW został wyposażony w 5-stopniową filtrację przy wykorzystaniu jonizacji, co jest niezwykle ważnym aspektem kiedy poszukujemy urządzenia dla alergików. Pracuje cicho, a jego obsługa nie powinna stanowić większego problemu Posiada 3 czujniki, 6 wskaźników oraz 6 trybów pracy. Koszt to 2999 zł.
  • SHARP KC-G40EUW0 urządzenie przeznaczone do pomieszczeń nieprzekraczających 28 m2, także wyposażony w wieloetapową filtrację wykorzystującą jonizator, a także filtr nawilżacza. Działa cicho, dlatego sprawdzi się jako urządzenie także do sypialni. Posiada 4 czujników pracy, 6 wskaźników, 8 trybów pracy. Koszt to 1999 zł.
  • SHARP KC-A50EUW- oczyszczacz powietrza Sharp, nadający się do pomieszczeń nieprzekraczających 38 m2. Także posiada funkcję jonizacji oraz funkcję nawilżania, co sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby chorujące na alergie wziewne. Jego cicha praca i blokada rodzicielska czyni go dobrym urządzeniem do pokoju dziecka. Posiada 4 czujniki, 5 wskaźników, 4 tryby pracy. W profesjonalnym sklepie znajdziemy go w cenie 1899 zł.

Każdy z trzech wymienionych oczyszczaczy powietrza Sharp jest skuteczny, zwalcza zanieczyszczenia a także przyczyny występowania alergii. Sharp to gwarancja skuteczności i pracy przez wiele lat. Każdy z trzech modeli od Sharp posiada certyfikat potwierdzający skuteczność w zwalczaniu alergenów oraz polski certyfikat bezpieczeństwa PZH.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl