Skóra muśnięta słońcem – zimowa opalenizna

beauty-422700_640To oczywiste, że latem uwielbiamy się opalać i wygrzewać w słońcu. Jak musnąć skórę słońcem, również zimą?

Zimowe opalanie na zawołanie

Wakacje to czas, któremu towarzyszy opalanie, relaks i przede wszystkim piękna skóra muśnięta promieniami gorącego słońca. Jesienią za wszelką cenę staramy się podtrzymać opaleniznę, ale jest to trudne zajęcie wymagające specjalnych kosmetyków i dużej determinacji. Teraz, kiedy już poczuliśmy pierwsze objawy zimy i nie jeden płatek śniegu spadł na nasze rękawiczki i czapki, warto zastanowić się nad opalenizną, by pięknie wyglądać podczas zabawy Andrzejkowej czy Sylwestrowej. Ciemniejsza karnacja w połączeniu z piękną, wieczorową kreacją z pewnością oczaruje publiczność i sprawi, że poczujemy się kobieco i elegancko. Solarium to niezbyt bezpieczny sposób na poprawienie kolorytu naszej skóry. Czasami nasze ciało nie współpracuje i mimo wielu wizyt w takim salonie, zamiast pięknej brązowej zyskujemy pomarańczową opaleniznę. Poza tym, solarium to także duży wydatek, który często musimy wielokrotnie powtarzać, by uzyskać wymarzony efekt. Lepiej zainwestować dużo mniejsze pieniądze i w zupełnie nowy sposób, zyskać skórę muśniętą słońcem. Jesteś ciekawa jaki wynalazek w tym pomoże? Zobacz, co mamy na myśli.

Nowatorskie opalanie

Mimo że w Polce opalanie natryskowe jest znane dopiero od niedawna, ten sposób na opaleniznę jest naprawę skuteczny. Na czym on polega? Cały zabieg opalania natryskowego trwa 20 minut. Przed opalaniem, specjalista nakłada preparat, który jest rozprowadzany aplikatorem SunFX. Z takiej metody opalania najlepiej skorzystać około dwa, trzy dni przed planowanym przyjęciem lub imprezą. Przed wyjściem do salonu, należy wykonać peeling ciała i założyć czarną, luźną bieliznę. Po zabiegu przez około sześć do ośmiu godzin, nie należy wykonywać intensywnych ćwiczeń ani pływać w basenie. Po upływie wskazanego czasu trzeba zmyć preparat pod prysznicem zwykłym żelem, ale bez użycia gąbek, peelingów i rękawic kąpielowych. A jakie są przeciwwskazania do wykonania opalania natryskowego? Przerwanie ciągłości skóry, świeże blizny, nowotwory skóry i nadmierna potliwość. Z pewnością Twoja skóra jest doskonała i wykonanie tego zabiegu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością!

 

 

Easy Opalanie Natryskowe
Witryna: http://opalanie-natryskowe.com/
Adres: Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
Telefon: 71 343 41 00