Chcesz urozmaicić imprezę firmową? Zainwestuj w fotobudkę!

exclusive-banquet-1812772_640

Często wielu osobom imprezy firmowe kojarzą się z nudnymi rozmowami o pracy i sztywną zabawą. Ale wystarczy wprowadzić jedną małą zmianę, by spotkanie w firmie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Jeśli nie wiesz, jak rozkręcić nudną imprezę firmową, postaw na fotobudkę!

Popularność fotobudek na świecie jest naprawdę zaskakująca. Mimo, że pierwsza fotobudka powstała w 1926 roku, to jednak w Polsce wciąż jest nowością. Urządzenia te dopiero od kilku sezonów zaczynają się pojawiać na naszych weselach, 18-stkach czy studniówkach. Rosnące zainteresowanie fotobudkami wzięło się z chęci urozmaicenia zdjęć, które wciąż w takiej samej formie pojawiają się na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Takie rozwiązanie warto również wprowadzić w swojej firmie. Wynajęcie fotobudki na imprezę firmową czy targi może bardzo pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej marki oraz przyczyni się do postrzegania Twojej firmy jako nowoczesnej instytucji, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Fotobudka na imprezie firmowej czy targach

Fotobudka może być niezwykłym pomysłem na urozmaicenie naszej firmowej imprezy. Wspólne zdjęcia pracowników w tak oryginalnej formie, sprzyjają integracji i nawiązywaniu nowych znajomości.  Dodatkowo zabawne gadżety, takie jak kolorowe okulary czy peruki sprawią, że Twoi podwładni będą się przy tym świetnie bawić.

Ale fotobudkę możemy także wykorzystać w celach marketingowych. Jeśli jesteś sponsorem jakiegoś większego wydarzenia albo uczestniczysz w targach pracy, warto wynająć spersonalizowaną fotobudkę, dzięki której potencjalni klienci lub przyszli pracownicy będą pozytywnie kojarzyć Twoją firmę.

Oferta dla firm

Firmy wynajmujące fotobudki, np. http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/slask/, mają bogatą ofertę, dzięki której Twój zakład może być bardziej rozpoznawalny. W ofercie znajduje się m. in. umieszczenie logo na zdjęciach czy branding całej budki. Ty decydujesz, czy zamieścić na fotobudce swój znak firmowy czy okleić ją całą, według własnych wymagań. Personalizacji mogą być poddane wszystkie elementy urządzenia – także ekran, tło czy nawet gadżety. Promocja Twojej firmy wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami. A taka jej forma na pewno spodoba się pracownikom i klientom.

Przykładowe ceny wynajmu fotobudki znajdziesz na stronie: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/malopolska/.