Getin Bank liderem w obszarze kredytów samochodowych

bank2Getin Bank od początku roku niezmiennie utrzymuje pozycję lidera rankingów kredytów samochodowych. W kwietniu br. już po raz czwarty Bank zwyciężył w zestawieniu Totalmoney.pl, prezentującym najlepsze oferty finansowania zakupu samochodów nowych i używanych. Jako jedyny w rankingu Getin Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, dzięki czemu może zaoferować Klientom atrakcyjne warunki oraz niską miesięczną ratę.

Getin Bank utrzymuje się na szczycie rankingu Totalmoney.pl, po raz kolejny zdobywając tytuł lidera na rynku kredytów samochodowych. Oferta Banku na sfinansowanie zakupu auta w wysokości 45 000 zł, przy wkładzie własnym 9 000 zł i kwocie kredytu 36 000 zł okazała się najbardziej atrakcyjną wśród porównywanych przez analityków zestawienia. Całkowity koszt kredytu o takich parametrach, zaciągniętego na 4 lata w Getin Banku wyniesie jedynie 5 692 zł z miesięczną ratą w wysokości 868,59 zł.

W kwietniowej edycji rankingu kredytów samochodowych TotalMoney.pl porównano oferty banków na zakup nowego lub używanego samochodu (rok produkcji 2010) o wartości 45 000 zł, przy założeniu, że o dofinansowanie stara się singiel, zarabiający 2 753 zł netto, w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony. Klient nie posiada żadnych dodatkowych zobowiązań w postaci kredytów czy kart kredytowych. Czas spłaty zobowiązania przewidziany jest na 4 lata. Pełne wyniki rankingu dostępne są tutaj.

Getin Bank już od kliku miesięcy niezmiennie utrzymuje się na pozycji lidera rankingów najlepszych kredytów samochodowych, przygotowywanych przez niezależne porównywarki finansowe (w tym m.in. Totalmoney.pl czy eBroker.pl). Więcej informacji na temat oferty Banku można znaleźć na stronie www.getinbank.pl.