Jak polecić swój gabinet lekarski w internecie?

Jak polecić swój gabinet lekarski w internecie?

Jeśli jesteś lekarzem masz wiele ograniczeń jeśli chodzi o reklamę swoich usług w internecie. Jednak dzięki naszym poradom możesz to zrobić w pełni legalnie, bez ponoszenia żadnych strat. W jaki sposób?

Zawód lekarza to trudny i odpowiedzialny fach. Chcesz udzielić pomocy, pokazać się z jak najlepszej strony i zdobyć zaufanie pacjentów. W dobie internetu masz do tego wiele sposobności, które są legalne i skuteczne. Dzisiaj powiemy Ci, jak szybko i efektywnie dzięki marketingowi medycznemu pokazać się w sieci swoim przyszłym pacjentom.

Załóż własną stronę internetową

Co prawda nie możesz promować swoich działań, ale możesz dać się poznać poprzez założenie strony w internecie. Jak ją zaprojektować w pełni legalnie? Stwórz zakładkę „O mnie”, w której podasz swoje imię i nazwisko, specjalizację i ukończone studia oraz kursy.

W zakładce „Oferta” zawrzyj realne korzyści dla pacjenta, nie związane ze skorzystaniem z Twoich usług. Jakie? Duży parking, dogodna lokalizacja, godziny otwarcia gabinetu, wygodna poczekalnia, cennik, czy możliwość dojazdu autobusem lub tramwajem wraz z podaniem numerów ich linii.

Pokaż się na facebooku

Jeżeli masz już stronę internetową możesz założyć fanpage, na którym podasz jej adres oraz godziny otwarcia gabinetu, mapę dojazdu, czy numer telefonu, pod którym można umówić się na wizytę. Warto również pokazać kilka zdjęć zewnętrznej strony budynku, czy poczekalni, by jeszcze bardziej ugruntować swoją wiarygodność.

Dlaczego warto zaistnieć w internecie?

Obecnie każdy z nas korzysta z internetu. Nawet osoby w podeszłym wieku coraz chętniej zaglądają do komputera lub proszą rodzinę o sprawdzenie adresu przychodzi, czy miejsca, w którym mogą leczyć prywatnie swoje choroby, „w komputerze”.

Jeśli nie wiesz, jak się zabrać do budowania swojego wizerunku w sieci, sprawdź jak działa marketing medyczny https://nowoczesnylekarz.pl/darmowe-konsultacje-marketingowe/, odwiedzając tę stronę.

Dodaj komentarz