Media Expert chwali się wynikami odwiedzin sklepu internetowego

sklep

W ciągu 12 miesięcy sklep internetowy mediaexpert.pl znacząco powiększył grono klientów. Zgodnie z najnowszymi danymi Megapanel PBI/Gemius, w lutym br. witrynę Media Expert odwiedziło 70% więcej unikalnych użytkowników w porównaniu z analogicznym okresem w 2013 r. W rekordowym miesiącu, produkty na mediaexpert.pl obejrzało 1,7 mln internautów.

„Wyniki badań potwierdzają efektywność przyjętej przez Media Expert strategii rozwoju biznesu w sieci oraz coraz większe zainteresowanie polskich konsumentów do kupowania przez Internet. Klienci cenią sobie różnorodność form dostawy, w tym również możliwość osobistego odebrania zakupionych produktów w dowolnym z naszych elektromarketów w całej Polsce.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert. „Oczywiście prócz zapewnienia najniższych cen na rynku, zachęcamy do korzystania z naszego sklepu internetowego poprzez wyprzedaże i ciekawe akcje promocyjne. Nasi klienci wiedzą, że zakupy na mediaexpert.pl są łatwe i bezpieczne.” – dodaje Mystkowski.

obuwie medyczne

Rzeczywiście, realizowane przez sieć Media Expert promocje mogą kusić klientów. Ceny bez promocji należą do najniższych na rynku, zatem dodatkowe akcje sprzedażowe pozwalają zakupić produkty po naprawdę okazyjnych cenach. „Ogromnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się nocne wyprzedaże, ale i inne akcje promocyjne, które co tydzień ogłaszane są na mediaexpert.pl” – mówi rzecznik Media Expert.

Megapanel PBI/Gemius to ogólnopolskie badanie internetu realizowane metodą panelową. Stanowi standard pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych, z których korzystają polscy użytkownicy sieci. Wyniki badania umożliwiają porównywanie popularności witryn i aplikacji internetowych oraz oszacowanie ich potencjału reklamowego przy pomocy precyzyjnie zdefiniowanych wskaźników.