Unikatowy strój do pracy w biurze

Unikatowy strój do pracy w biurze

Dresscode nie wyklucza stylu

Kto powiedział, że dresscode ma ograniczać wyobraźnię? Można wpisać się w biurowe konwencje a jednak w dalszym ciągu manifestować swój własny, niepowtarzalny styl. Wystarczy sięgać po materiały wysokiej jakości, które w każdych okolicznościach będą się schludnie prezentować. Dzięki temu, ubierając np. zdobny żakiet własnego projektu, możesz sprawić wrażenie jakbyś nosiła projekt jakiegoś znanego projektanta. Z pewnością nikt nie zwróci Ci uwagi za naganny wygląd, jeśli wszystkie dodatki dopasujesz ze smakiem, wręcz przeciwnie – koleżanki z pracy zaczną pytać, gdzie kupiłaś to i tamto.

Nie obawiaj się indywidualności

Jeśli Twoje koleżanki z pracy wyglądają bliźniaczo podobnie, to nie oznacza, że masz być jedną z nich. Pójdź na kompromis – załóż prostą bluzkę, klasyczną spódnicę ołówkową i zdobną marynarkę. Jeśli nie chcesz żeby wyglądała ona tanio, nie kupuj w marketach. Zadzwoń do swojej ulubionej krawcowej i poproś by uszyła okrycie stworzone specjalnie dla Ciebie. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że Twoja marynarka będzie się prezentowała bezbłędnie, zdobądź wysokiej jakości tkaniny żakardowe. W przeciwnym razie, nawet najlepiej uszyta marynarka nie będzie leżała na ciele tak, jakbyś chciała. Dobrej jakości materiał to podstawa. Warto także zadbać o to, by był unikatowy, niepowtarzalny. W naszym sklepie możesz na to liczyć, ponieważ posiadamy wyłącznie wąskie kolekcje tkanin świetnego gatunku.

Dobierz kolor i rodzaj tkaniny do swojej urody i oczekiwań. Poza marynarką, z tkaniny żakardowej możesz także uzyskać zdobną bluzkę lub sukienkę. Dzisiaj praca w biurze nie musi się wiązać z koniecznością zakładania białej koszuli i szarej spódnicy. Jeśli tylko dbasz o to, by nie odkrywać dekoltu oraz ud, możesz zdecydować się na różnego typu stylowe rozwiązania. W końcu jeśli spędzasz większość dnia w biurze, pragniesz tam pokazywać swój styl. W domu wolny czas spędza się zazwyczaj w dresie. Nie może być tak, że będziesz stylowa wyłącznie od święta. Zaryzykuj, ubierz bluzkę w pastelowe kwiaty lub sukienkę w kropki i zobacz, jaka będzie reakcja Twoich przełożonych.

Więcej o doborze tkanin przeczytasz na http://zubibo.pl/blog-pol.phtml

Dodaj komentarz