Wszystko o depilacji EpilFree

Wszystko o depilacji EpilFree

model-994746_640EpilFree to nowoczesna i bardzo innowacyjna metoda na trwałe usunięcie owłosienia. Bazuje na samych aktywnych składnikach roślinnych, wśród których najważniejszym jest wyciąg z jaskółczego ziela. Spowalnia on podział komórek w cebulce włosa, tym samym ograniczając jego odrastanie. W składzie produktów z linii EpilFree znajduje się także wyciąg z rozmarynu i eukaliptusa oraz z rabarbaru i lukrecji, które mają właściwości łagodzące.

System EpilFree to trzy produkty:
– Facial, do twarzy;
– Intim, do delikatnych części ciała (np. bikini lub pachy);
– Body, do pozostałych partii ciała.
Depilacja tymi produktami jest wykonywana w każdym dobrym i profesjonalnym salonie kosmetycznym. Kosmetyczka zaraz po wykonaniu podstawowego zabiegu woskiem nakłada produkty EpilFree. W tym momencie meszki włosowe są otwarte i pozbawione włosków, dzięki czemu możliwa jest ich dokładna penetracja przez substancje aktywne zawarte w tych preparatach. W pierwszej kolejności na depilowane miejsce nakłada się aktywator, który czterokrotnie rozszerza meszki włosowe. Następnie nanosi się toner, który zapobiega odrastaniu włosa. W zależności od wielkości depilowanej części ciała, zabieg trwa od 5 do 8 minut.

Depilacja preparatami linii EpilFree jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna (oczywiście poza pierwszą depilacją woskiem). Dowiedziono, że redukuje ilość niechcianego owłosienia o nawet 80%. Po zastosowaniu tych produktów włoski są osłabione i dużo wolniej odrastają. Co ważne metoda ta, jako jedyna ze wszystkich dostępnych w gabinetach kosmetycznych, działa skutecznie na wszystkie typy włosów: rude, blond, czy siwe. Świetnie likwiduje włosy cienkie i jasne. Usuwa nawet meszek. Mogą z niej korzystać osoby z ciemną i jasną karnacją oraz opalające się. Może być stosowana u osób młodych, z tatuażami oraz piegami. Jedynym przeciwwskazaniem jest ciąża oraz karmienie piersią.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów. Już po pierwszym można zobaczyć widoczną poprawę, a po każdym kolejnym włosów będzie coraz mniej. Każdy kolejny zabieg należy wykonać, gdy włoski odrosną na długość 2,5-5 mm. Depilacja tą metodą może być wykonywana bez przeszkód o każdej porze roku.

Warto odwiedzić http://easywaxing.pl/pl/.

Dodaj komentarz