Wyjazdy i imprezy firmowe

Wyjazdy i imprezy firmowe

hill-of-macuiltepetl-221690_640Coraz więcej właścicieli i dyrektorów firm decyduje się na organizację dla swoich pracowników wyjazdów firmowych. Celem takich podróży jest przede wszystkim integracja załogi, a także zmotywowanie jej członków do dalszej pracy. Firmy nie muszą same organizować tego typu wyjazdów. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą biura podróży, które oferują im różne propozycje, przygotowane z myślą o grupach zorganizowanych. Dla każdej ekipy jest przygotowywany unikalny program, uwzględniający jej oczekiwania.

Sprawdzone sposoby na integrację bądź zmotywowanie pracowników danej firmy proponuje biuro podróży w Bielsku-Białej. Oferta obejmuje wyjazdy motywacyjne do różnych zakątków świata, a także team building oraz organizację imprez firmowych. Podróże motywacyjne mogą mieć charakter tradycyjnej wycieczki, pobytu wypoczynkowego lub mogą zostać połączone ze szkoleniem.

Z kolei team building i imprezy firmowe niekoniecznie muszą być związane z wyjazdami. Team building (z ang. budowanie zespołu) polega na tworzeniu sprawnej, zintegrowanej ekipy. Formy tego typu działań mogą być bardzo różne. Może to być cykl szkoleń połączonych z warsztatami, jak i udział w różnych zabawach integracyjnych, takich jak: marsz na orientację, paintball, wspinaczka czy kurs windsurfingu.

Natomiast imprezy firmowe przygotowywane są w oparciu o indywidualne scenariusze, które biuro podróży w Bielsku-Białej realizuje wspólnie z najlepszymi firmami eventowymi i agencjami artystycznymi. Ciekawą propozycją mogą być wieczory tematyczne, np. wieczór PRL, kubański lub wieczór w kasynie.

Dodaj komentarz