Zdrowe, psie odżywianie

Każdy czworonożny przyjaciel potrzebuje odpowiedniej dawki potrzebnych składników odżywczych, dzięki czemu będzie szczęśliwy i zdrowy. Na rynku pojawił się produkt, który dodatkowo zapewnia równowagę i zdrowie dla psów.

Karma FORZA10 Legend to całkiem nowe podejście do odżywania zwierząt. Firma wypuściła na rynek wyjątkową linię produktów, które nie tylko mają poprawiać samopoczucie, ale także i zdrowie domowych pupili.

Najważniejszym elementem wyróżniającym tą karmę na rynku jest to, iż nie zawiera ona zbóż. Klienci nie uświadczą więc pszenicy, kukurydzy, owsa czy ryżu w jej składzie. Co więcej, producent zadbał także o to, aby w jej składzie nie znalazły się gluten czy elementy organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

W karmie nie ma oksytetracykliny. Jest to składnik mięsa hodowanego intensywnie odpowiadający za występowanie alergii. Producent zastosował tutaj tylko naturalne konserwanty, które występują w postaci ekstraktów z ziół. W składzie nie pojawią się także białka od zwierząt hodowanych intensywnie.

Określona ilość składników pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu wartości odżywczej oraz zminimalizowanie ryzyka pojawienia się niezamierzonych reakcji, tj. alergie czy nietolerancja pokarmowa. W karmie występuje zoptymalizowany stosunek kwasów Omega3:Omega6 (1:2). Działają one przeciwzapalnie.

W składzie znajduje się m. in. jagnięcina pochodząca z ziem Islandii. Anchois będące element karmy są łowione na Oceanie Spokojnym, a łosoś i dorsz na krystalicznie czystych wodach Islandii. Tak stworzona karma pozwala na utrzymanie optymalnego stanu zdrowia psa. Dodatkowe elementy dodają smaku i pobudzają poziom endorfiny w organizmie zwierzaka. FORZA10 Legend sprawia, że czworonożny przyjaciel jest zdrowszy i szczęśliwszy.

Odpowiedni dobór pożywienia dla zwierząt to podstawa każdej hodowli. Szczególnie ci domowi ulubieńcy potrzebują wielu wartości odżywczych, aby zdrowo i bezpiecznie funkcjonować w otoczeniu człowieka. Więcej należy przeczytać na temat karma dla psów bezzbożowa http://sklepzkarmami.pl/mynews/news,forza10legend.