Statuetki na zamówienie: na co zwrócić uwagę, wybierając realizatora?

Statuetki na zamówienie: na co zwrócić uwagę, wybierając realizatora?

na_zamowieieStatuetki okolicznościowe stanowią jeden z najpopularniejszych sposobów na wyróżnienie kogoś przez firmę, czy instytucję. Jeśli chcemy podarować statuetki w nagrodę, albo podziękować komuś za jego zaangażowanie w realizację jakiegoś ważnego projektu, musimy wybrać produkt najwyższej jakości, tak, aby obdarowana osoba miała poczucie, że jest kimś wyjątkowym i że otrzymuje coś cennego i szczególnego.

Cechy producenta

Producentów statuetek jest na rynku całe mnóstwo, jednak tych wyjątkowych, na których wyroby warto zwrócić uwagę, jest już zdecydowanie mniej. Najlepiej, jeśli producent statuetek może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wykwalifikowaną kadrą oraz odpowiednim podejściem do klienta. Ważna jest niezakłócona komunikacja na linii producent – klient, bo tylko dzięki temu uda się sprawnie ustalić wszystkie szczegóły, dzięki którym statuetki na zamówienie będą w pełni odpowiadać oczekiwaniom zamawiającego. Warto dowiedzieć się, jaki jest zakres usług, oferowanych przez producenta. Jeśli współpracuje z projektantami i artystami, możemy liczyć na wykonanie profesjonalnego projektu statuetki, co jest bardzo przydatne, zważywszy na fakt, że większość osób nie potrafi samodzielnie zaprojektować takiego upominku. Dowiedzmy się również o obszar działania producenta – choć w dzisiejszych czasach większość firm prowadzi sprzedaż internetową, obsługując klientów z całego kraju, to wciąż zdarzają się firmy, działające jedynie lokalnie.

Cechy produktu

Jeśli wiemy, co powinny zawierać statuetki, które planujemy zamówić, warto dokładnie sprawdzić zakres usług danego przedsiębiorstwa i dopytać o ewentualne kwestie szczególne. Dowiedzmy się, jakie materiały są w danym zakładzie stosowane do wytwórstwa statuetek, czy statuetki są wykonywane ręcznie, czy maszynowo (ma to ogromne znaczenie przy zamówieniu większej ilości takich samych statuetek, a także znacząco wpływa na termin realizacji zamówienia), czy istnieje możliwość umieszczenia elementów kolorowych oraz czy możliwe jest zamieszczenie tabliczki informacyjnej. Koniecznie dopytajmy też o możliwość wyboru podstawy – jej kształtu, koloru oraz materiału, z jakiego zostanie wykonana.

Odbiorca masowy, odbiorca indywidualny

Warto sprawdzić, czy statuetki na zamówienie są produktem przeznaczonym tylko dla klientów masowych, czy także dla odbiorcy indywidualnego. Jeśli istnieje możliwość zamówienia zarówno jednej statuetki, jak i większej liczby tego typu nagród i pamiątek, warto dowiedzieć się o ewentualne rabaty, czy dodatkowe opcje. Niektórzy producenci kierują swoją ofertę do klientów różnego typu i takie rozwiązanie jest najlepsze: można wówczas zamówić statuetkę zarówno na urodziny cioci, jak i zestaw statuetek dla współpracowników firmy – i w obu przypadkach cena produktu będzie atrakcyjna, o czym przekonać można się wchodząc na stronę http://mccmedale.pl/statuetki/.

Statuetka – pamiątka na całe życie

Pamiętajmy, że statuetka to wyjątkowy, specyficzny podarunek, który ma wspaniale wyglądać i służyć – w niezmienionym stanie – przez długie lata. To bardzo ważne, by wybrać statuetki, wykonywane z najlepszych materiałów, których kolory nie blakną i które nie będą kruszeć z czasem. Statuetka powinna być wyszukana w formie, ale raczej nie należy decydować się na zbyt dużą ilość wgłębień i zakamarków, które będą później trudne do utrzymania w czystości. Najlepiej zaufać doświadczeniu wykwalifikowanego producenta i zgodzić się z jego cennymi wskazówkami. W ten sposób uzyskamy przedmiot, który będzie odpowiadać naszej wizji, ale który jednocześnie będzie praktyczny i trwały.

Więcej informacji o statuetkach na zamówienie na http://mccmedale.pl/.

Dodaj komentarz